728x15 link reklam alanı


İsmail YK - Facebook Dinle SANSÜRSÜZ

Twitter  Share Facebook  Share Reddit  Share stumble  upon Digg  Share Delicious  Share Haber.gen.tr  Share oyyla linkibol

250x250 yazı içine reklam alanı


Aslında facebook şarkısının asıl adı "çılgın" olmasına rağmen şarkıda birçok yerde birçok defa facebook lafının geçmesi ismail yk nın bu populer şarkısını insanların aklında facebook olarak bıraktı. facebook dinle diye onlarca defa internette aratıldı. facebook şarkı sözleri dilden dile aktarıldı adeta bir efsane gibi. evet evet bu bahsedilen şey tarkanın yada başka bir megastarın şarkısı değil ismail yk nın facebook şarkısıydı. insanların birbiriyle kolay iletişim kurma ihtiyacı ve sosyal ağların gün geçtikçe yaygınlaşması  nedeniyle facebook şarkısı aslında bu kadar ünlendi. çünkü facebook herkesin de bildiği gibi dünyanın sosyal paylaşım sitelerinin başında geliyor. üye sayısı ile dünyada en büyük 4. ülke diyebiliriz facebook için: tam tamına 250 milyon! şimdi sizi ismail yk facebook şarkısı ile baş başa bırakıyoruz.

 

 

 Bağlantılar
468x15 link reklam alanı
421
0
0

Etiketler : ismail yk facebook,facebook dinle,feysbuk dinle,çılgın dinle,ismail yk facebook şarkı sözleri

bilgideposuBu yazı 30 04 2010 tarihinde Bilgi Deposu tarafından yayınlandı. Sitemizden haberdar olmak için RSS beslememize abone olabilirsiniz.


Yorum Yaz
Copyright © Bilgi Deposu - Sitemap - Arşiv