728x15 link reklam alanı


Penisim Küçük Büyütmek İstiyorum Penisimi Nasıl büyütürüm

Twitter  Share Facebook  Share Reddit  Share stumble  upon Digg  Share Delicious  Share Haber.gen.tr  Share oyyla linkibol

250x250 yazı içine reklam alanı


Eğer penisinizi büyütmek istiyorsanız, en favori teknik budur. Bu tekniğin ayakta uygulanması en uygun olan biçimdir.
Bu teknikte dikkat edilecek en önemli olay ereksiyon halinde olmamanızdır. Penis yumuşak iken uygulanması gereken bu teknikte yağlama yapılmamalıdır.
1. Yumuşak haldeki penisinizi elinizle başının hemen altından tutun. Çok fazla sıkmayın.
2. Penisinizi önünüzde ileride bir noktaya doğru düz olarak çekebildiğiniz kadar çekin.1 dakika boyunca öyle kalın. Canınızı acıtacak kadar zorlamayın.
3. 10 saniye dinlenin. Penisinizi yumuşakça sallayın. Bu kan penisteki dolaşımını normale dönüştürecektir.
4. “2” numaralı hareketi 4 kez daha tekrar edin. Fakat bu sefer sağa sola yukarı aşağı olmak üzere 4 ayrı yönde çalışın.
5. 5 germeyi de uyguladıktan sonra(1’er dakikadan), 1’den 4’e kadar olan teknikleri istediğiniz kadar tekrarlayabilirsiniz. Ama bizim önerimiz maksimum 5 ila 10 tekrar olmasından yana.
Elinizle yarattığınız gerginlik, penisinize ağırlık yerleştirerek uzatmakla hemen hemen aynı mantıkta.
Germe hareketini yaparken penisinizi dilediğiniz şekilde tutabilirsiniz, ama dikkat etmeniz gereken şu ki tutuş sırasında damarlarınıza baskı yapmayınız. Asla aşırı zorlamayınız. Kan dolaşımını engellemek istediğimiz en son şey.
Sadece bu teknikle çalışarak bile 2 hafta içersinde gelişim göstermeye başlayacaksınız. Fakat 3-4 ay sonunda inanılmaz değişimi fark edeceksiniz.

Diğer bir teknik ise:
Bu teknik ilk tekniğimize göre çok daha basit bir teknik. Sadece bu teknikle penisinizde yaklaşık 5 cmlik bir boy farkına ulaşabilirsiniz.
1. Yumuşak haldeki penisinizi elinizle başının hemen altından tutun. Çok fazla sıkmayın.
2. Direkt olarak kendinizden 90 derece açıyla penisinizi ileri doğru çekin. Ama unutmayın yine acıyı hissettiğimiz zaman anlıyoruz ki çok zorluyoruz. Daha hafif çekiyoruz. Bu gerilimi 30 saniye uygulayın.sonrasında 1 dakika dinlenin.
3. Toplamı 5 ila 20 dakikayı buluncaya kadar bu egzersizi tekrar edin.Bu ilk partiden sonra 10 ila 20 dakika arasında dinlenin. Sonra tekrar başlayın.Bağlantılar
468x15 link reklam alanı
135138
0
0

Etiketler : Penis büyütmek,penis büyüt

bilgideposuBu yazı 23 02 2010 tarihinde Bilgi Deposu tarafından yayınlandı. Sitemizden haberdar olmak için RSS beslememize abone olabilirsiniz.


Yorum Yaz
Copyright © Bilgi Deposu - Sitemap - Arşiv