728x15 link reklam alanı


Sansar Salvo Ağır Roman Dinle ve Şarkı Sözü

Twitter  Share Facebook  Share Reddit  Share stumble  upon Digg  Share Delicious  Share Haber.gen.tr  Share oyyla linkibol

250x250 yazı içine reklam alanı


sansar salvo hayatın ağır yanlarına dikkat çekmeye devam ediyor. yine mükemmel bir şarkı ve yine tabii ki sansar salvo. türkçe rapin psikopat yazarı sansar salvo ağır roman dinle mek isteyen arkadaşlar bu güzel şarkıyı ve video klibini bilgideposu'nda bulabilsinler diye konumuzu açıyoruz. sansar salvo ağır roman şarkı sözü yine ve her zaman olduğu gibi video klibin hemen altındadır. bizi izlemeye sansarı dinlemeye devam edin..

 

 

Sansar Salvo Ağır Roman Şarkı Sözleri

 

Sansar


Sansar Salvo yerinde duramayan adam bir çok denyo tarafından her anlamda kovalanan mücadele vermeden hiç bir işte yol alamam ölene kadar cebimde bozuklarla dolanamam gangsterlik değil ama eğer varsa thug life benim hayatım aynı öyle bunu da kenara yaz gelen geldi giden gitti bundan sonra çabalamam o kadar yeniyim ki ….. tanıyamaz adını koluma kazımam onun anısı elime kazınır yaşadığımsa aşağı yukarı 20 yıllık yazıdır sürekli sorunum olduğundan bitmiyor bu yakıtım kimseyi sevemem bende kalbe yaptım yalıtım 12 yaşımdan beri sokakta hiphop kovalarım bazı zaman yaralanıp bazı zaman duman alıp dar gelmiyor buraları frekansı yakaladım kendi sevdiğim şekilde kelimeleri sıralayıp.


Nakarat


Hedef ak yüzü görmek aynada

Sokakta her yerde satır ve sallama

Yağmurlu bir kış akşamı ağrı girer karnına

Filmdeki gibi dünya benzer ağır romana


Sansar


Ben öldüysem neden akbabalık peşindesiniz ben ünlüysem neden böyle trip de siniz biz neysek o’yuz kanıtlıyor kliplerimiz gören de sancak her gece bi’ kulüptesiniz ezeli rakiplerle sarmaş dolaş gezelim yaptığım 3-5 flow yıllarımın eseri stil pantolanlarına karışmaz ki birisi zamanında yalan ederlerdi bol giyinip gezeni birinci patlamazsa patlayabilir ikinci sicilimde yazabilir satıcı değil içici hayat ne kadar zor olursa o kadar direncende bazen gerçekten de bitebiliyor direncin dua etsem de harbiden kullanamamak için muştam her zaman yanımda rahat hissetmek için savaşmak istemiyorum alın beyaz güvercin alın beyaz güvercin… Sansi biraz dümenci.


Nakarat


Hedef ak yüzü görmek aynada

Sokakta her yerde satır ve sallama

Yağmurlu bir kış akşamı ağrı girer karnına

Filmdeki gibi dünya benzer ağır romanaBağlantılar
468x15 link reklam alanı
105
0
0

Etiketler : sansar salvo ağır roman dinle,sansar salvo ağır roman şarkı sözü,sansar salvo ağır roman,sansar salvo ağır roman indir,sansar salvo ağır roman mp3 indir

bilgideposuBu yazı 02 05 2010 tarihinde Bilgi Deposu tarafından yayınlandı. Sitemizden haberdar olmak için RSS beslememize abone olabilirsiniz.


Yorum Yaz
Copyright © Bilgi Deposu - Sitemap - Arşiv